آموزش کار با نرم افزار Megui - نرم افزار کاهش حجم فیلم

آموزش کار با نرم افزار Megui - نرم افزار کاهش حجم فیلم

نرم افزار Megui > شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ریپرهای معروف دنیا با استفاده از چه نرم افزاری فیلمها را با بهترین کیفیت، کم حجم و به اصطلاح ریپ میکنند. حتما پیش خودتون فکر کردید که آنها از نرم افزارهای خیلی مخصوصی که خودشان برنامه نویسی کرده‌اند استفاده میکنند اما باید بدانید که آنها هم از نرم افزار پیشه رو که اتفاقا رایگان هم است استفاده میکنند .
MeGUI نرم افزاری است که به شما امکان میدهد تا بتوانید فایل های صوتی و تصویری خود را بدون افت کیفیت و با بالاترین سرعت ممکن به فرمت های مختلف تبدیل کنید و با فرمت های دلخواه آنها را مشاهده کنیدو از گوش دادن به آنها لذت ببرید.
این نرم افزار از بسیاری از فرمت های رایج پشتیانی کرده و ابزارهای بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار میدهد.

نرم افزار Megui > از ویژگی های اصلی نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :
- قابلیت تبدیل فایل های آیپاد
- پشتیبانی از فایل هایی با کیفیت اچ دی و…
- قابلیت تنظیمات و فیلترهای خاص برای بهبود نتایج حاصله
- متن باز
- پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز

فیلم ها با توجه به دوربین فیلمبرداری شده، کیفیت های متفاوتی دارند. برخی از این فیلم ها کیفیت نمایش بسیار بالایی دارند که این کیفیت بالا باعث حجم بالای این فیلم ها میشود.

نرم افزار Megui  > گاهی کیفیت فیلم به حدی بالاست که دیگر در نمایشگر های خانگی این کیفیت بالا قابل رویت نیست. در این صورت شما میتوانید تا حد کمی این کیفیت را پایین بیاورید و با این کار حجم فایل خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

در این مطلب آموزش کاهش حجم فیلم را برای شما آماده کرده ایم.

حال روی گزینه سه نقطه مقابل فیلد اول کلیک کنید و فایل خود را انتخاب نمایید.

در فیلد دوم آدرس محل ذخیره را بنویسید.

در دو فیلد بعدی کیفیت فایل خروجی را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که کیفیت پایین تر حجم کمتری دارد، اما باعث کاهش رزولوشن نیز میشود.

حال روی گزینه Auto Encode کلیک کنید تا عملیات انجام شود.